psychotronika, studium policealne, parapsychologia, hipnoza, terapie naturalne, doradztwo życiowe, czarodziej codzienny, astrologia, nlp, radiestezja, numerologia, medycyna naturalna

Kategorie
Aktualności
Aromaterapia
Anioły
Astrologia
Chirologia
Czakry
Feng Shui
Hipnoza
Huna
Magia
Medycyna naturalna
Numerologia
Parapsychologia
Odżywianie
Prawo Przyciągania
Psychologia
Pozytywne myślenie
Radiestezja
Reiki
Rozwój duchowy
Runy
Tarot
Sny
Ziołolecznictwo
Życie po życiu
Newsletter
Zarejestruj się jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach naszego portalu!

E-mail  
Zapisz się...
Wypisz się...
Warto zobaczyć
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odzywianie24.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Wydawnictwo Vital
www.wydawnictwovital.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Wygrać z nerwicą
wygracznerwica.blogspot.com

Statystyka
Osób online: 751
Artykułów: 1309
Linków: 13
Odwiedzin: 15.275.160
Czy wędrówki astralne szkodzą?


Czy wędrówki astralne szkodzą?

Bardzo często można spotkać się z opinią, że wędrówki astralne szkodzą zdrowiu i życiu, że wczepiają się w nas astralne byty kiedy przebywamy poza ciałem, że można postradać zmysły, zwariować.
Wszystko to prawda, najprawdziwsza, ale pod pewnymi warunkami:
- osoba, która praktykuje wędrówkę zajmuje się czarną magią lub nie widzi umiaru w białej i już ma pomieszany rozum
- wędrówkę praktykuje osoba zdeprawowana, nieczysta
- wędrówkę praktykuje osoba pijana, znarkotyzowana
- wędrówkę przeprowadza ktoś w oparciu o fantazję, finezyjne iluzje
- zajmuje się tym człowiek w przygnębieniu lub innym negatywnym stanie psychicznym
- robi to ktoś z wyraźną intencją osiągnięcia w ten sposób korzyści finansowych, stania się osobą sławną
- ktoś podejmuje się wędrówki astralnej żeby zaszkodzić komuś innemu
Warunki te można mnożyć. Należy je również uzasadnić.

Techniki nie oparte o naturalne funkcje umysłu, jak pamięć, intelekt, wola, imaginacja są rzeczywiście niebezpieczne już przez samą swoją strukturę. Doprowadzanie do zaburzeń w ich funkcjonowaniu poprzez magię, niemoralność, używki, fantazję, psychopatię, chciwość, nienawiść czyni wędrówkę niebezpieczną.
W przypadku fantazji z ezoterycznego punktu widzenia dochodzi do przeniesienia energii wytworzonych w ten sposób myślokształtów do ciała eterycznego, co może niszczyć układ nerwowy i mózg. Nadmierne imaginacje aniołów, duchów opiekuńczych, duchowych mistrzów, kolorowych energii znajdują swoją odpowiedź w materii eterycznego ciała, która nie jest relatywna, nie reaguje dowolnie, lecz w określony sposób.
Myśli wpływają na ciało eteryczne i im bardziej są niedorzeczne, im więcej w nich fantazji tym więcej problemów ze zdrowiem się pojawia. Nie oznacza to, że mamy fantazję odrzucić, ale znajdźmy jej wyraźne granice i nie mylmy jej z rzeczywistością, co nader często się zdarza. Za to wszystko odpowiedzialnymi nie są świat astralny i astralne ciało, ale nieokrzesana i patologiczna wyobraźnia praktykującego. Osoba taka nawet w życiu codziennym stanowi ryzyko dla siebie i innych, ciało astralne pozwala to tylko zweryfikować, częstokroć o wiele mniej radykalnie i boleśnie.
Z psychologicznego punktu widzenia nie ma nic niebezpiecznego w dziesięciominutowym treningu z wykorzystaniem naturalnych funkcji umysłu, imaginacji otoczenia, w którym codziennie przebywamy.
Problem pojawia się wraz z wprowadzeniem w doświadczenie czynników obcych naturze, tego, czego nie ma, co jest w danym czasie i miejscu nielogiczne. Czasami, gdy człowiek utrzymuje takie wizje dość długo staje się po prostu obłąkany.
Lina, hak lub balon wprowadzają w doświadczenie element irracjonalny, i w ten sposób doprowadzają do zachwiania równowagi emocjonalnej. Nie muszą, ale mogą zaszkodzić, podobnie jak sławne medytacje z aniołami. Są one dobre, ale jako takie, kiedy odróżnia się to, co jest iluzją od tego, co jest rzeczywistością. Gdy jednak ludzie szukają rzeczywistości w takich medytacjach to padają ofiarą złudzeń i szaleją.
Twierdzenie, że wędrówki astralne oparte o naturalne funkcje umysłu są szkodliwe to tak, jak twierdzenie, że poruszanie nogą może doprowadzić do jej złamania. W takim razie nie warto tego robić – prawda czy nie?

Zachęcamy również do zapoznania się z biografią Pawła Karwata.
 fulla
   Najświętsza Maryja w objawieniu "dziewczyna mojej woli .." ostrzega aby nie wchodzić w siebie bez Niej. Mówi aby poznawać swe wnętrze z jej opieką, modlitwą i błogosławieństwem.
  19 Sierpień 2015    17:30

 Piotr
   MI się to tez zdarza od czasu do czasu (raczej częściej), ale tylko kilka razy zapamiętałem na dłużej . Raz byłem w jakimś rodzaju luna -disney parku , to co tam się działo to .....koszmar momentami to był piekielny disney-land, z komnatami tajemnic o jakich się mi i wielu nie śniło a właśnie działo się to niby we śnie , ale tak realnie że ..bryyy pokazywano mi rzeczy i "sprawy" jak z horroru jakiegoś lub kryształowej kuli ...straszne i nic nire mogłem poradzić byłem bez woli działanie ...chciałem , ale nie mogłem ONI mogli wszytko co chcieli , a ja byłęm kozłem do zabawy lub za karę?? ostatnio też złapali mnie jacyś dziwni "jegomoście" freeki totalne , coś na wzór realnych kiboli , tylko że zupełnie "innych" np; z trzema nogami etc. i też mnie męczyli za to ze byłem i mieli taka ochotę??? nie wiem może ja byłem normalny ??? a oni nie?? ale ja tez miałem dziwną twarz ..po prostu oni wiedzieli ja nie ... i chciałem sie bronić ,ale mieli przewagę totalna ...w normalnym życiu bym ich pozabijał , ale tam nie mogłem .. no przynajmniej bym walczył jakoś tam też chciałem ,ale nie mogłem byłem słaby wolny i sam a ich wielu ...obudziłem się przerażony ..ale to było tak realne a zarazem inne ...ze ciesze się że to był sen lub coś jak sen ...ale boje się że po śmierci trafie w takie miejsce i nie wiem co będzie ..nie obudzę się !!MAKABRA !!!!
  11 Sierpień 2014    09:49

 Marzena
   proszę o kontakt w sprawie wędrówek astralnych
  26 Listopad 2012    15:58

 ania
   a jak zrobić tą wędrówkę astralną..tzn w jaki sposób.?
  20 Wrzesień 2012    15:15

 mariusz
   ja też wędruję tylko że mogę czynić zło wiem że raz mogłem pozbawić życia leżeliśmy na oddzielnych tapczanach człowiek ten ubliżył mi nie zważając na to że mu bardzo pomagałem choć przez długie lata był dla mnie zły.wtedy pierwszy raz mi się to przydażyło bałem się bardzo byłem cały mokry coś ze mnie wyszło człowiek strasznie się dusił tak mocno że nogami bił o ściane po chwili wróciłem a ten pan uciekł w nocy do sadu i wrócił dopiero rano.nie rozmawialiśmy otym przez prawie rok ale ja próbowałem z tym samym skutkiem odległość nie ma żadnego znaczenia przyznam że się trochę boję i zaprzestałem tych praktyk jedak nadal wędruję ale w innych celach myślę że dobrych
  8 PaŸdziernik 2011    13:20

 Jurek
   To wszystko jest smutne, gdy poznacie tą drugą stronę, która na nas czeka po śmierci za życia czy warto się tym interesować powiem NIE spytacie, dlaczego! Jeśli usłyszycie głos w własnych uszach to już jesteście zaszczepieni i wasze życie zacznie się zmieniać zostaniecie sami, bo szybko dojdziecie do wniosku, że staniecie się nie zrozumiali nawet dla rodziny nie będę pisał swoich przeżyć, ale jedno wam powiem jesteśmy bezbronni przed nimi, jeśli zwrócisz uwagę na siebie po drugiej stronie pierw. będziesz przeżywał dziwne historie zdarzenia będziesz myślał, że to los ci zsyła te dziwne historie. Ale to są prezenty właśnie od tych stron gzie chcecie wędrować opuszczać własne ciapało za życia każdy zrobi jak chce to jego wola, ale nie licz na pomoc innych nawet egzorcystów wszystko zależy jak daleko oddalisz się od granicy naszego życia a wejdziesz ich świat, jeśli odkryjesz prawdę o naszym życiu nie licz na pomoc Boga a twoje wołanie o pomoc będzie daremne, możesz wołać od nocy do rana nie dostaniesz pomocy to przykre jak sobie uświadomisz, że nasze ciało może być gwałcone a oni są specjalistami od zadawania naszemu ciału bólu brew naszej woli, którą mają za nic można by tu opisywać wiele nic stamtąd nie przeniesiesz na naszą stronę to co tam zobaczysz , jeśli chcecie dobrej rady lepiej odwiedzajcie na ziemi miejsca których jeszcze nie znamy one nam przyniosą więcej radości jak odwiedziny po drugiej stronę a jeszcze jak trafimy na kogoś bardzo złośliwego,. Mam pytanie, co byście zrobili czy wolelibyście zadawać bul drugiej osobie żeby przebywać razem czy woleli go opuścić, jeśli byście widzieli jak cierpi Na koniec to i tak przyjdzie to co chcemy tak chętnie i ciekawe oglądać za życia jeszcze raz ostrzegam ludzi młodych nie lić na pomóc nie być ciekawy co tam jest po drugiej stronie nie zawracaj sobie głowy że tam znajdziesz lekarstwo na swoje młode życie i sukces jeśli chcesz przeżyć dobre chwile mnie pchaj nosa w tamten świat po śmierci. Pozwolę sobie poruszyć temat egzorcystów nie myślcie że oni mają władzę i gdy ciekawość nas zgubi oni mam pomogą jeśli zajdziesz za daleko ich pomoc jest daremna myślicie że oni są nietykalni to się mylicie wielu księży zaszło za daleko bo myślało że gdy usłyszeli głos wzięli go za Boży.Jest mały promyk nadziei, że jak wszyscy nas opuszczą, na których liczymy zostaje nam nasze ciało nie oddawaj go za życia nikomu i za nikogo to jest nasza nadzieja na przetrwanie do końca naszych dni może nie będą radosne ale przetrwasz to co ci jest dane . Moja historia trwa dalej zostało mi pilnowanie mojego ciała żeby przetrwać do końca swych dni Jurek
  6 Wrzesień 2011    17:16

 ZARAZA
   Tunia, chyba powinnaś spytać się egzorcysty lub parapsychologa co z tym zrobić...
  16 Lipiec 2008    19:34

 Tunia
   Witam wszystkich! Dla mnie sny czy wędrówki astralne (raczej to drugie) to przekleństwo. W nocy nie wypoczywam, gdyż sny (wędrówki) są tak realistyczne, że nie odczuwam różnicy między nocą a dniem. Jest jak w życiu- miło, strasznie,niebezpiecznie,błogo....Ale nie w tym problem. Od około 10 lat dręczy mnie coś innego.W czasie snu ciało astralne opuszcza moje ciało, znajduje się jakieś 70-100cm nad nim.W momencie zasypiania czuję ewidentne szarpnięcie kiedy się oddziela. Problem w tym, że coś atakuje moje ciało astralne, chce je jakby zniszczyć.Uczucie jest straszne, nie potrafię tego opisać.Myśli w tym momencie są w ciele fizycznym, jest ono świadome, widzi a raczej czuje ciało astralne ( nie można w tym momencie się poruszyć, otworzyć oczu, wykonać jakiegokolwiek ruchu) , to co z nim sie dzieje.Mam świadomość że jest ono tuż nademną i nic nie mogę zrobić.Coś nim najpierw kręci jak karuzela, chce zabrać , walczy.Nauczyłam się przez ten czas przyciągać myślami ciało astralne do fizycznego, jest to niezmiernie trudne, dgy jest atakowane.Kiedy ciało astralne łączy się z fizycznym , organizm zaczyna normalnie funkcjonować, otwieram oczy , mogę się poruszyć. Ale jestem skrajnie wyczerpana, choć ciało fizyczne nie wykonało najmniejszego nawet ruchu, bo nie mogło.Jestem tym przerażona, i sama z problemem. Mam świadomość, że to coś , co ze mną walczy jest niestety silniejsze. Czasami, jeszcze przed zaśnięciem, czuję, że jest obok mnie i zaatakuje. Czasami odchodzi. To jest złe i chłodne. Nie chce nawiązać żadnego kontaktu. Co mam robić, proszę o pomoc. Jestem już zmęczona.
  28 Czerwiec 2008    11:37

 adam
   wydaje mi sie ze to przezylem lecz jest to bliskie pogranicza snu tak trudno to rozroznic sam zastanawiam sie co jest podruza astaralna a co snem...........
  29 Marzec 2008    21:37

 libertyn
   Zastanawiające jest to że persony mieniące się wampirami z powodzeniem wykonują astralne podróże których celem jest pobranie energii "ofiary", tudzież czasem w jej zaszkodzenie, ingerencja w sny itp. co nie prowadzi do ich obłąkania, w żaden też sposób im podróże wtedy nie szkodzą jeśli nie pokusić się o pewne stwierdzenie i rzec że pomagają.
  5 Grudzień 2006    21:59

 Kinga
   yy...mam Pytanie. Bo ja bym chciała dokonać wędrówki astralnej..a dlatego by tylko sie z kims spotkac ( ta osoba baaaardzo daleko mieszka ) czy moze mi to jakos zagrozic albo czy moze cos mi sie stac? nie bede wtedy Obłąkana lub coś?? Prosze o odpowiedz na emaila;]
  7 Styczeń 2006    16:51

 brown_eyes
   Chciałabym z Panem Karwatem porozmawiać o wędrówkach astralnych, Zdarzyło mi się to 2 razy i nie bardzo mi się to podoba! mój adres ; [email protected] proszę o kontakt
  14 PaŸdziernik 2005    21:18


Dodaj komentarz do artykułu...

Imię - nick (wymagane)


E-Mail (niewymagany)
Jeśli wpiszesz adres email wyświetli się on na stronie


Komentarz

Sklep
Astropiątki
Warsztaty
Patronaty
Twórczość
Do pobrania
Serwisy autorskie
Ciekawe linki
Ogłoszenia
O nas | Kontakt | Mapa strony | Ciekawe linki | Polityka prywatności i cookies


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2005-2013 Pierwszy Polski Portal Psychotroniczny psychotronika.pl - Białystok.