psychotronika, studium policealne, parapsychologia, hipnoza, terapie naturalne, doradztwo życiowe, czarodziej codzienny, astrologia, nlp, radiestezja, numerologia, medycyna naturalna

Kategorie
Aktualności
Aromaterapia
Anioły
Astrologia
Chirologia
Czakry
Feng Shui
Hipnoza
Huna
Magia
Medycyna naturalna
Numerologia
Parapsychologia
Odżywianie
Prawo Przyciągania
Psychologia
Pozytywne myślenie
Radiestezja
Reiki
Rozwój duchowy
Runy
Tarot
Sny
Ziołolecznictwo
Życie po życiu
Newsletter
Zarejestruj się jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach naszego portalu!

E-mail  
Zapisz się...
Wypisz się...
Warto zobaczyć
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odzywianie24.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Wydawnictwo Vital
www.wydawnictwovital.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Wygrać z nerwicą
wygracznerwica.blogspot.com

Statystyka
Osób online: 531
Artykułów: 1309
Linków: 13
Odwiedzin: 15.293.062
Predestynacja dusz


Chodzi mi o to, że kiedy już uda nam się nawiązać dobry kontakt z astralnem to spróbujmy zastanowić się nad tą koncepcją. Powinna stać się dla nas w astralnych warunkach bardzo prawdopodobna. Mózg fizyczny za bardzo blokuje możliwości rozmyślania ezoterycznego, w przeciwieństwie do mózgu astralnego, który czasami nawet w nich pomaga.

Według koncepcji predestynacji dusz każdy człowiek ma swoją drugą połowę. Jest ona bliźniaczo podobna do niego zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Ma oczywiście płeć przeciwną. Inne informacje jeszcze mówią, że kobieta jest normalnie o rok młodsza od mężczyzny.

Zauważmy jak wiele problemów tworzą związki damsko-męskie i zapytajmy, czy główną ich przyczyną nie jest brak ukierunkowania na predestynację.

Jak poruszać się w świecie z tym „nowym” poglądem?  

1) Patrzmy uważnie na innych. Starajmy się zauważyć cechy podobne. Jeśli mamy do dyspozycji zdjęcia kandydata/kandydatki porównajmy je ze swoim. Sprawdzajmy wiek (choć nie zawsze jest on aż tak dokładnie ustanowiony, lecz wahania są rzędu niewielkiego).
2) W przypadku „zakochania”, które odbiera zdrowy rozsądek powiedzmy sobie, że osoba, w której się zakochaliśmy, może nie być naszym predestynowanym partnerem, a może stanowić przez to część innej osoby naszej płci; że zakochując się w niej możemy zakochiwać się w części innego człowieka o tej samej płci, co my (na przykład naszego kolegi).
3) Wzbudzajmy szacunek i miłość do siebie. W związku powinniśmy umieć stawiać warunki i odznaczać się aktywnym egotyzmem (nie mylić z egoizmem). Nie traćmy dla nikogo głowy, bo prawdziwa miłość oznacza służenie swoją głową ukochanej osobie, więc musi być ona na naszym karku. 

Jeżeli jesteśmy w związku z kimś, o kim trudno powiedzieć, że spełnia kryteria partnera ezoterycznego, nie popadajmy we frustrację. Zauważmy dobro, prawdę i piękno, które towarzyszą naszemu związkowi. Informacje ezoteryczne mówią jeszcze, że związki z nie swoimi połowami również są święte, gdy towarzyszy im miłość.

Trudno uwierzyć, by predestynacja dusz istniała, lecz nie ma argumentów na wykluczenie tezy o jej fakcie. Predestynacja dusz pozostaje więc misterium ezoterycznym, a zatem osobistą, wewnętrzną sprawą każdego, kto ją wyznaje. „Ezoteryka” bowiem oznacza naukę i sztukę do użytku wewnętrznego.

Istnieje w ezoteryce koncepcja zwana predestynacją dusz. Świadomość astralna pozwala na poznanie prawdy tej koncepcji. Bez tej świadomości, w warunkach fizycznych, jest prawie niemożliwe utrzymanie się w rzeczywistości idei predestynacji. Zjawiska zewnętrzne zbyt silnie oddziałują na intelekt tak, iż często traci on grunt ezoteryczny.

Zachęcamy również do zapoznania się z biografią Pawła Karwata.
 nata
   Tak, została ostatnio wydana przez Studio Astropsychologii bardzo fajna książka autora tego artykułu - Pawła Karwata pt. "Ezoteryka astralna", zajrzyj na tę stronę http://www.sklep.psychotronika.pl/product_info.php/products_id/2532
  5 Lipiec 2006    08:22

 Fioletowa
   Czy sa na ten temat jakieś książki, jeśli tak proszeęo tytuł autora.
  5 Lipiec 2006    00:43


Dodaj komentarz do artykułu...

Imię - nick (wymagane)


E-Mail (niewymagany)
Jeśli wpiszesz adres email wyświetli się on na stronie


Komentarz

Sklep
Astropiątki
Warsztaty
Patronaty
Twórczość
Do pobrania
Serwisy autorskie
Ciekawe linki
Ogłoszenia
O nas | Kontakt | Mapa strony | Ciekawe linki | Polityka prywatności i cookies


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2005-2013 Pierwszy Polski Portal Psychotroniczny psychotronika.pl - Białystok.