psychotronika, studium policealne, parapsychologia, hipnoza, terapie naturalne, doradztwo życiowe, czarodziej codzienny, astrologia, nlp, radiestezja, numerologia, medycyna naturalna

Kategorie
Aktualności
Aromaterapia
Anioły
Astrologia
Chirologia
Czakry
Feng Shui
Hipnoza
Huna
Magia
Medycyna naturalna
Numerologia
Parapsychologia
Odżywianie
Prawo Przyciągania
Psychologia
Pozytywne myślenie
Radiestezja
Reiki
Rozwój duchowy
Runy
Tarot
Sny
Ziołolecznictwo
Życie po życiu
Newsletter
Zarejestruj się jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach naszego portalu!

E-mail  
Zapisz się...
Wypisz się...
Warto zobaczyć
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odzywianie24.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Wydawnictwo Vital
www.wydawnictwovital.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Wygrać z nerwicą
wygracznerwica.blogspot.com

Statystyka
Osób online: 447
Artykułów: 1309
Linków: 13
Odwiedzin: 15.199.979
Jasnowidzenie astralne


Jasnowidzenie astralne

Zdarza się, że postrzeganie astralne decyduje o życiu i śmierci. Ten, kto je rozwinął bardzo na tym korzysta. Jasnowidzenie astralne staje się „drugim wzrokiem” i bywa, że naprawdę zdumiewa. Dzięki niemu możemy nie tylko wiedzieć co robi osoba nam bliska, ale też częstokroć co myśli, jak traktuje takie i inne rzeczy. 

Jesteśmy więc w stanie „uprzedzać fakty”. Wiele osób w tym miejscu podniesie protest, lecz należy dodać, iż uprzedzamy też fakty, które okazałyby się tragiczne i zgubne w skutkach. W tym momencie chyba nikt, kto poważnie traktuje swoje życie nie sprzeciwi się jasnowidzeniu astralnemu.   

Widzieć można to, co ktoś robi w danym momencie, i – jak w życiu – obowiązują w jasnowidzeniu zasady etyczne. Nie podglądamy zatem nikogo, nie wkraczamy w sfery, które są nam zakazane. Troszczymy się przede wszystkim o swój byt, o swoje sprawy, ewentualnie niesiemy pomoc potrzebującym. 

Lecz każdy, kto nadużywa zdolności jasnowidzenia będzie zmuszony ponieść konsekwencje uwolnionych w przestrzeń żądz, a nie jest ona pusta, lecz pełna energii zdolnych do reagowania na nasze promieniowanie. W świecie subtelnym, jakim jest plan astralny, rachunki za niewłaściwe zachowanie przychodzą dość szybko i za moment należy je spłacić.

Przewidywanie przyszłości i obserwacja teraźniejszości, a nawet czytanie w przeszłości są bardzo ważne dla wielu naszych relacji z ludźmi. 
Ktoś, kto obawia się o zdradę małżeńską może wykorzystać jasnowidzenie astralne by poznać szczegóły z życia współmałżonka, by dowiedzieć się jak rzeczywiście stoją sprawy. Osoba uprawiająca biznes ma pełne prawo do sprawdzenia swojego kontrahenta. 
Jasnowidzenie może stać się wspaniałym narzędziem w ludzkich rękach, istotne tylko, by nie były one zezwierzęcone.

Choć i tak poważne zdolności rozwijają tylko ludzie etyczni, mający spokojne i czyste sumienia. Nie ma więc na dłuższą metę obaw, iż jasnowidzenie astralne wykorzystane zostanie w niewłaściwy sposób. Rozwój duchowy jest decydującym czynnikiem zarówno tego rodzaju zdolności, jak i umiejętności uzdrawiania.

Poprzez swoje ciało astralne potrafimy widzieć na odległość jak i przenosić świadomość w różne miejsca. Drugi przypadek daje o wiele lepsze rezultaty. Znajdujemy się wówczas na pograniczu światów fizycznego i astralnego, czyli na planie eterycznym. Możemy obserwować różne zjawiska z dużą dozą dokładności. Wszystko to w celu większego bezpieczeństwa, lepszego życia, precyzyjniejszego służenia innym.

Jak wykonywać jasnowidzenie? Możemy kierować swoje ciało astralne leżąc lub siedząc w ciszy i skupieniu, pomaga przy tym zamknięcie oczu. To, co wydaje nam się ciałem astralnym myślowym rozkazem wysyłamy ku osobie, o której myślimy, może być to również miejsce w przestrzeni. Przez kilka minut obserwujmy po prostu co się dzieje nie starając się niczego zobaczyć. Trwajmy biernie będąc świadomymi tego, co się objawia, a wiele w ten sposób możemy postrzec.     

Zachęcamy również do zapoznania się z biografią Pawła Karwata. Slider
   Artykuł ogólnie przegadany, brak jakiegokolwiek sposobu tudzież ćwiczenia na jasnowidzenie. Obrazy jakie możemy otrzymać drogą obserwacji przestrzeni astralnej, żadko same z siebie bywają preko-, czy retrognicyjne, zazwyczaj są to strzępy czy fragmenty najbardziej przypadkowych obrazów.
  21 Lipiec 2006    01:49

 Def
   Wydaje mi się, że 3 ostatnie zdania są tu ( jak dla mnie - jako początkującego ) niezwykle istotne. Mówią o jakimś sposobie służącym do czegoś. Nie łapię szczególnie zdania: "To, co wydaje nam się ciałem astralnym myślowym rozkazem wysyłamy ku osobie, o której myślimy, może być to również miejsce w przestrzeni." Możesz to napisac prościej lub, jeżeli wynika to z mojej niewiedzy, zrobic jakikolwiek odnośnik do innego artykulu ? Szczerze mówiąc, odnoszę wrażenie, że podsumowanie tego artykułu to Twój jakiś mega skrót myślowy. Chciałeś o czymś opowiedziec, lecz ... już się nie chciało pisac i zrobiłeś z tego taką kompresję, że stylistycznie jest to niepoprawne :D Temat ciekawy, ale proszę rozwiń ostatni wątek z podsumowania. Pozdrawiam
  26 Luty 2006    21:20


Dodaj komentarz do artykułu...

Imię - nick (wymagane)


E-Mail (niewymagany)
Jeśli wpiszesz adres email wyświetli się on na stronie


Komentarz

Sklep
Astropiątki
Warsztaty
Patronaty
Twórczość
Do pobrania
Serwisy autorskie
Ciekawe linki
Ogłoszenia
O nas | Kontakt | Mapa strony | Ciekawe linki | Polityka prywatności i cookies


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2005-2013 Pierwszy Polski Portal Psychotroniczny psychotronika.pl - Białystok.