psychotronika, studium policealne, parapsychologia, hipnoza, terapie naturalne, doradztwo życiowe, czarodziej codzienny, astrologia, nlp, radiestezja, numerologia, medycyna naturalna

Kategorie
Aktualności
Aromaterapia
Anioły
Astrologia
Chirologia
Czakry
Feng Shui
Hipnoza
Huna
Magia
Medycyna naturalna
Numerologia
Parapsychologia
Odżywianie
Prawo Przyciągania
Psychologia
Pozytywne myślenie
Radiestezja
Reiki
Rozwój duchowy
Runy
Tarot
Sny
Ziołolecznictwo
Życie po życiu
Newsletter
Zarejestruj się jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach naszego portalu!

E-mail  
Zapisz się...
Wypisz się...
Warto zobaczyć
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odzywianie24.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Wydawnictwo Vital
www.wydawnictwovital.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Wygrać z nerwicą
wygracznerwica.blogspot.com

Statystyka
Osób online: 1591
Artykułów: 1309
Linków: 13
Odwiedzin: 15.237.256
Uzdrawianie


Uzdrawianie

Ciało astralne może wpływać na ciało eteryczne w sposób leczniczy. Gdy uzdrawia się ciało eteryczne ciało fizyczne odzwierciedla te zmiany.

Jak uzdrawiać astralnie? Zanim podamy prostą technikę zastanówmy się nad pewnymi rzeczami.

Po pierwsze powinniśmy rozumieć sposób, w jaki dochodzi do uzdrawiania ciała fizycznego – że mamy tu do czynienia z realnie istniejącą energią astralną. Dysponuje nią każdy człowiek, a odpowiada ona ciału astralnemu w sposób naturalny. Znakiem tego nie ma „lekarzy”, „darów uzdrawiania”, ale każdy jest w stanie przekazywać tę energię do ciała eterycznego.
Po drugie warto wiedzieć gdzie znajduje się ta energia. Otóż miejscem jej występowania jest całe ciało astralne, a ono z kolei pobiera ją z otoczenia. Ta siła wydobywa się z czakr ciała eterycznego jako najniższa energia astralna a najwyższa eteryczna. Jest ona konstytuująca dla ciała eterycznego, dzięki czemu można za jej pomocą leczyć.
Po trzecie uprzytomnijmy sobie, że zajmujemy się ciałem eterycznym a nie bezpośrednio fizycznym. Nie wnikamy tą energią do tkanek ciała, ale do sobowtóra energetycznego. Istotnie ważne jest pamiętać, iż nie kierujemy uwagi na realia zewnętrzne, lecz wewnętrzne.

Przejdźmy więc co techniki samoleczenia.

1. Wyobraź sobie przed sobą obraz siebie, mający ok. 30 cm.
2. Skup swoją uwagę na tym, co wydaje ci się ciałem astralnym (jeśli je znasz to nie masz problemu z przeniesieniem świadomości), czyli uczuciami.
3. Wybierz jedną z siedmiu czakr głównych – 1 szczyt głowy, 2 między brwiami, 3 gardło, 4 po środku klatki piersiowej na wysokości serca, 5 dołek między żebrami, 6 tuż nad narządami płciowymi, 7 pod kością ogonową (tu odwracaj w umyśle wyobrażanego siebie tyłem). Zacznij od czakry 4 i przekonaj się o wpływie energetycznym.    
4. Skupiony na uczuciach myśl o tym, że wysyłasz z dłoni (jednej lub dwóch) energię (nie wyobrażaj jej sobie w żaden sposób, co nie znaczy, że jest to niewłaściwe) trzymając ją zwróconą ku leczonej czakrze. Ważne tu by myśleć a nie wyobrażać sobie.
5. Stale bądź skupiony na swoim ciele astralnym (uczuciach), to ważne, bez tego nie masz kontaktu z energią astralną. 
6. Czas mierz wrażeniami a nie zegarkiem
7. Zachowuj zdrowy rozsądek

Możesz również dokonywać leczenia bez czakr, na powierzchni swojego ciała. Wtedy postępuj jak wyżej, tyle że już nie na czakrach. Ten drugi wariant zabiegu jest dobry przy leczeniu psychiki a także uwalnianiu od bytów astralnych (zmarłych). Spróbuj też leczyć same duże części ciała (np. głowę lub rękę) albo mniejsze (np. narządy płciowe). 

To samo da się przeprowadzać na odległość i na miejscu w związku z drugą osobą.
Należy również dodać, że istnieje wiele metod leczenia energiami astralnymi, a ta jest jedną z najprostszych, „dla początkujących”.

Oczywiście gwarancje na skuteczność takich zabiegów Czytelnik może dać sobie tylko sam odpowiednim poziomem świadomości astralnej, ale ja mogę zapewnić, że jeśli ten odpowiedni poziom na to pozwoli to sukcesy bez wątpienia się pojawią. Osoby negatywnie myślące, żyjące niemoralnie będą oczywiście słabymi lekarzami astralnymi, a więc przedstawiana metoda nie jest dla wszystkich.

Techniki powyższe można zaliczyć do leczenia eterycznego, ponieważ wykorzystują najniższą energię astralną, która jest zarazem najwyższą eteryczną. Dawkowaniem tej energii rządzą prawa naszych życzeń – jeśli są one pozytywne to i ładunek będzie proporcjonalny do tego, co pozytywne.

Dzięki uzdrawianiu astralnemu można usuwać wiele przeszkód na drodze duchowego rozwoju, które to usuwanie w innych warunkach wiąże się najczęściej z wieloma kłopotami, chodzeniem donikąd, błąkaniem się w życiu, zagubieniem.
Niekiedy drobne nagromadzenie negatywnej energii powoduje, że człowiek staje się radykalnym poszukiwaczem prawdy i podejmuje w jej stronę wiele nierozsądnych kroków, paląc za sobą wszystkie mosty i rozmyślając o doznaniu pustki jako kryterium bycia duchowym, bo zauważa, że z tymi uczuciami, z tą energią, z którą nie wie co zrobić, jest to niemożliwe. Chce zmian, przeobrażeń siebie ponieważ sądzi, że coś jest z nim nie tak. 

Zachęcamy również do zapoznania się z biografią Pawła Karwata. Leokadia Bury
   Interesuje mnie psychotronika,ten artykuł wprowadzający dla mnie laika jest ciekawie wyjaśniający pojęcie
  14 Marzec 2012    07:39


Dodaj komentarz do artykułu...

Imię - nick (wymagane)


E-Mail (niewymagany)
Jeśli wpiszesz adres email wyświetli się on na stronie


Komentarz

Sklep
Astropiątki
Warsztaty
Patronaty
Twórczość
Do pobrania
Serwisy autorskie
Ciekawe linki
Ogłoszenia
O nas | Kontakt | Mapa strony | Ciekawe linki | Polityka prywatności i cookies


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2005-2013 Pierwszy Polski Portal Psychotroniczny psychotronika.pl - Białystok.