psychotronika, studium policealne, parapsychologia, hipnoza, terapie naturalne, doradztwo życiowe, czarodziej codzienny, astrologia, nlp, radiestezja, numerologia, medycyna naturalna

Kategorie
Aktualności
Aromaterapia
Anioły
Astrologia
Chirologia
Czakry
Feng Shui
Hipnoza
Huna
Magia
Medycyna naturalna
Numerologia
Parapsychologia
Odżywianie
Prawo Przyciągania
Psychologia
Pozytywne myślenie
Radiestezja
Reiki
Rozwój duchowy
Runy
Tarot
Sny
Ziołolecznictwo
Życie po życiu
Newsletter
Zarejestruj się jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach naszego portalu!

E-mail  
Zapisz się...
Wypisz się...
Warto zobaczyć
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odzywianie24.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Wydawnictwo Vital
www.wydawnictwovital.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Wygrać z nerwicą
wygracznerwica.blogspot.com

Statystyka
Osób online: 373
Artykułów: 1309
Linków: 13
Odwiedzin: 15.276.320
Ogólne znaczenie i charakterystyka liczb nazwiska
OGÓLNE ZNACZENIE LICZB

Zero: posłaniec dziewięciu cyfr
Choć zero nie jest właściwie liczbą, nie oznacza bowiem żadnej ilości, to jednak jest początkiem lub zapowiedzią liczb. Symbol 0 oznacza to, co wieczne, wszechświat oraz potencjał rozwoju, z którego wyrasta dziewięć pozostałych cyfr. W naukach ścisłych wciąż używa się symboli do przekazywania idei.

Liczba 1
Człowiek o charakterystyce jedynki jest indywidualistą, niezależnym i obdarzonym silną determinacją. Zwykle osiąga swoje cele. Jest twórcą i inicjatorem, pierwszym do działania, urodzonym przywódcą i aktywistą. Jest uosobieniem idei, powinien jednak zatrzymywać swoje plany dla siebie, gdyż zwykle najlepiej mu się pracuje w spokoju i samotności. Powinien zerwać wszelkie więzi rodzinne i rozpocząć pionierską działalność na nowym obszarze.

Liczba 2
Dwójki mają dwoistą naturę. Ponieważ zwykle widzą dwie strony każdej sytuacji, stanowią języczek równowagi między przeciwstawnymi siłami, toteż doskonale nadają się na negocjatorów i arbitrów.
Są nieśmiali, wrażliwi i często brakuje im wiary w siebie. Dlatego wolą pracować za kulisami. Jako statystycy dobrze sobie radzą w zbieraniu i ocenie informacji. Dwójki są bardzo emocjonalne i często zajmują się muzyką. Mają wrodzone poczucie rytmu i harmonii. Lepiej pracują z partnerem albo na pozycji podporządkowanej niż samodzielnie. Ze względu na poczucie taktu, uprzejmość i tolerancję znakomicie sprawdzają się w dyplomacji.

Liczba 3
Jeśli jesteś trójką, bierzesz życie jak leci, kochasz przyjemności i jesteś wiecznie młody duchem.
Masz talent do wyrażania siebie w mowie i piśmie, a także na deskach scenicznych. Jesteś bardzo twórczy, ale zazwyczaj niepraktyczny. Marzysz o śmiałych przedsięwzięciach i lubisz planować z rozmachem, ale przy tym pragniesz zaszczepić piękno w każdej sytuacji. Obdarzony bystrym, sprawnym umysłem, łatwo się uczysz. Możesz osiągnąć niemal wszystko, czego tylko zapragniesz. Masz niesłychanie bujną wyobraźnię i z tego powodu może cię pociągać praca w przemyśle rozrywkowym, oferująca różnorodne możliwości oraz sukces finansowy.

Liczba 4
Jeśli jesteś czwórką, powinieneś nosić etykietkę z napisem „Sól ziemi", gdyż jesteś praktyczny, odpowiedzialny i można na tobie polegać. Nie potykasz się na drodze, bo idąc patrzysz pod nogi, a nie w chmury. Obdarzony jesteś zdrowym rozsądkiem w ponadprzeciętnych ilościach. Może trudno cię nazwać błyskotliwym geniuszem, z pewnością jednak jesteś stabilnym, solidnym, ciężko pracującym obywatelem, konserwatywnym zarówno w poglądach, jak i w finansach. Jeśli nie zgadzasz się z poglądami lub działaniami innej osoby, potrafisz być uparty jak muł i nie ustąpisz nawet o krok.

Liczba 5
Piątki pragną wolności i ekspansji na wszystkich obszarach życia. Są wszechstronne i elastyczne. Piątka jest liczbą doświadczenia, toteż takie osoby uczą się promując nowe idee, które niezmiernie je ciekawią. Ich rozwój polega na nieustannym parciu do przodu, nie brakuje im bowiem odwagi, by porzucić stare wzorce i nauczyć się czegoś nowego, dotychczas niewypróbowanego.
Bywają impulsywne, niespokojne i skore do działania. Kochają przygody i często zapuszczają się w niebezpieczne rejony, gdyż robią wiele rzeczy impulsywnie, pod wpływem chwilowej emocji, bez uprzedniego namysłu. Potrafią ożywić każde przyjęcie i prowadzić interesującą rozmowę.

Liczba 6
Szóstki ogromnie potrzebują miłości, przyjaźni i towarzystwa. Oddane są rodzinie do tego stopnia, że często duszą ją swą miłością i opiekuńczością. Służba społeczności sprawia im wielką przyjemność. Nie lubią samotności, wolą przebywać w tłumie. Walcząc o pokój i harmonię potrafią jednak docenić przyjemność płynącą ze zdrowej kłótni, pod warunkiem, że po jej zakończeniu nikt nie będzie chował urazy. Lubią, gdy ich dom jest gładko prowadzony i uporządkowany. Lubią również piękne przedmioty i otoczenie. Są ostrożne w sprawach finansowych i inwestują tylko w to, co wydaje im się absolutnie bezpieczne.

Liczba 7
Siódemki to myśliciele, chłonący wiedzę praktycznie z każdego źródła. Są to intelektualiści o refleksyjnym, badawczym umyśle, którzy nigdy nie przyjmują żadnego założenia, dopóki dokładnie nie przeanalizują sytuacji i nie wyciągną własnych wniosków. Nie lubią sugestii ze strony innych, przede wszystkim dlatego, że uważają siebie za autorytet w każdej dziedzinie. Są wyczulone na niesprawiedliwość, ale nigdy nie powinny starać się o wyrównanie rachunków, gdyż każde tego typu posunięcie wróci do nich jak bumerang, raniąc je bardziej niż osoba, do której było skierowane. Siódemki mogą być znakomitymi naukowcami, nauczycielami, okultystami, pisarzami, ogrodnikami, wynalazcami, prawnikami, aktorami, analitykami i przywódcami religijnymi.

Liczba 8
Jeśli jesteś ósemką, pod żadnym pozorem nie powinieneś polegać na szczęściu, bo musisz ciężko zapracować na wszystko, co dostajesz. Twoim słowem-kluczem jest sprawiedliwość. Może się wydawać, że ósemki skazane są na najrozmaitsze ograniczenia, nie musi to być jednak prawda, o ile nauczą się samodyscypliny. Mogą odnieść wybitny sukces postępując krok po kroku, ostrożnie i konserwatywnie, polegając na własnym osądzie, gdyż mają orientację mentalną i z reguły zrównoważony temperament. Jeśli będą się trzymać zasady złotego środka, mogą dotrzeć do pozycji władzy.

Liczba 9
Dziewiątka jest symbolem miłości. Reprezentuje najwyższą formę miłości uniwersalnej i miłości bliźniego. Tęskni do miłości osobowej, ale zaspokojenie tego pragnienia nie powinno stać się dla niej celem nadrzędnym, gdyż może to prowadzić do rozczarowań. Dziewiątka jest wielkim bratem całej ludzkości. Daje z siebie altruistycznie i nawet niemądrze, gdy komuś uda się poruszyć jej emocje. Jej mottem powinny stać się słowa: „Postępuj z innymi tak, jak chciałbyś, by oni postępowali z tobą". Jest współczującym, wielkodusznym idealistą, wrażliwym na trudności i potrzeby innych do tego stopnia, że bardzo cierpi, gdy ktoś jest źle traktowany albo znajduje się w potrzebie.


Charakterystyka cyfr w skrócie:

Cyfra 0 - potencjał wszystkich liczb. Może być wszystkim albo niczym;
Cyfra 1 - wynalazca, pionier, twórca, przywódca, pomysłodawca, indywidualista;
Cyfra 2 - rozjemnca, dyplomata, muzyk, statystyk, urzędnik, bibliotekarz;
Cyfra 3 - artysta, mówca, pisarz, humorysta;
Cyfra 4 - budowniczy, farmer, pracownik administracji rządowej, polityk, mechanik, urzędnik;
Cyfra 5 - podróżnik, sprzedawca, detektyw, psycholog, poszukiwacz przygód, pisarz;
Cyfra 6 - nauczyciel, rodzic, urzędnik cywilny, lekarz, pielęgniarka, dekorator, kucharz;
Cyfra 7 - myśliciel, filozof, medium, perfekcjonista, pisarz, nauczyciel;
Cyfra 8 - analityk, organizator, promotor biznesu, prawnik, bankier, wydawca, osoba na stanowisku kierowniczym;
Cyfra 9 - filantrop, podróżnik, uzdrowiciel, humanista, kapłan, aktor, lekarz;
Cyfra 11 - idealista, mówca, religioznawca, medium, pisarz, dyplomata;
Cyfra 22 - internacjonalista, mistrz praktycznego budownictwa, ambasador, dyplomata, prezes;
Cyfra 33 - uosobienie boskiej idei, mistrz duchowy, uniwersalny przywódca ruchu.

Samo wyliczenie wartości własnego nazwiska nie da ci nic, jeśli nie będziesz wiedział, co oznacza otrzymana suma. Musisz nauczyć się rozumieć i interpretować swoje nazwisko oraz odpowiadające mu liczby. Aby nabrały one dla ciebie znaczenia, musisz najpierw odkryć, co chcą ci przekazać ich symbole. Dopiero gdy nabierzesz pewnej wprawy w analizie swoich liczb, znajdziesz się na drodze prowadzącej do prawdziwego zgłębienia numerologii.> Mychol
   tak sobie rozkminiałem moje liczby w zyciu i tak mowie 8 potem 7 potem 3 i tak mówie nie mam jednej liczby nie jestem prostym człowiekiem raz tak robie raz tak itp itd obczailem i wchodze sobie na stronę http://psychotronika.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=46&Itemid=1 patrze na te liczby i mówię jest coś we mnie coś co chciałbym mieć więc dodałem te liczby które miałem wyszło 18 i mam 18 lat a czego mi brakuje do 23 ? mam coś z trójki mam coś z 7 mam coś z 8 a chciałbym mieć coś z 5 i wyczułem to zanim przeczytałem coś o tych liczbach ciekawe w chuj bo jak miałem 18 czułem że jest coś jeszcze i znalazłem szybki sposób żeby sie dowiedzieć jakiej liczby mi brakuje jak wyszło 5 to od razu mi sie przypomniało że o tej liczbie też wcześniej myślałem gdy myslalem o tych najwazniejszych ale ta piątką tylko tak dziwnie mi sie zaznaczyła hehehehe ale mam pojebany mózg xD bez kitu ta piątka opisana na tej stronie jest moim życiem podczas np melanżu jest jakimś celem ekstazą coś czego mi brakuje w życiu na trzeźwo i tylko czasem potrafię to wyciągnąć z siebie i wiem że to siedzi to jest mi przypisane
  7 Czerwiec 2012    22:53

 amm
   Poszukuję odpowiedzi i może ktoś z państwa będzie potrafił odpowiedzieć mi na moje pytanie. Od jakiegoś czasu bardzo często spotykam liczbę 13 występuje ona w godzinie, na tablicach świetlnych itp. Również w nocy gdy się budzę widzę cień gdy idę za nim odsuwa się gdy zapalam światło w pokoju znika. Co to wszystko może oznaczać? Poszukuje na to wszystko od jakiegoś czasu odpowiedzi może ktoś z państwa będzie wiedział
  1 Maj 2012    12:51

 Dawid
   Mnie kiedys tez przesladowala liczba 26, byla porostu wszedzie. Teraz sie boje, bo od pewnego czasu wszedzie jest 666, co robic????
  15 Listopad 2011    16:37

 33
   a ja jestem 33 z daty i z imienia,ale to niema dla mnie znaczenia.Wazne jest to bysmy wszyscy postepowali zgodnie z wlasnymi zasadami.Moja jedna i jedyna zasada jest taka,sluchaj uwaznie co mowia inni.a pozniej oceniaj.
  12 Listopad 2011    23:15

 666
   siemanko mam 18lat chce sobie zrobic tattoo z trzema 6 i chcialem odszukać znaczenie cyfry 6 i okazalo sie ze w charakterystyce w skrócie wymieniono mój zawód jakim jest kucharz ;p Przypadek??? Jak myślicie??? Pozdawiam ;]
  17 PaŸdziernik 2011    22:03

 g
   Aniu - JHWH - czyli 10 5 6 5 po zsumowaniu wychodzi 26 - twoje odbicia i zsumowania własnych liczb dając 26 nakierowują na bliższe poznanie JHWH
  6 Lipiec 2011    22:25

 fallen
   Ja trafiam ciągle na cyfre 13 i naprawde się dziwiłam gdy był piątek trzynastego ,ponieważ gdy biegaliśmy na wf po parku to mój czas wynosił 13:13 w tym dniu strafiałam ciągle na liczbę 13. Tak jak inni równiez na zegarku. Uważam ,że to zbieg okoliczności ,ale czasami się z tego smieję ,bo to jest poprostu dziwne.
  27 Maj 2011    18:18

 mpsz
   44 - jesli czesto "spotykasz" ta liczbe: to wibracja Zlotej Atlantydy. Zaproszenie do wniesienia energii Atlantydy do swojego zycia tzn. zycie w harmonii i wspolpracy z innymi, uznajac i szanujac wszystkie formy zycia. (wg. Diana Cooper) Duzo w komentarzach czarnowidztwa i strachu. Pozytywne (nie naiwne) myslenie ma ogromna moc, wiec praktykujcie je. :)
  24 Luty 2011    16:56

 MacU
   mnie też prześladuje liczba 44, i nie wiem czy to dobrze czy zle :D
  15 Luty 2011    05:23

 Man
   liczba 44 cały czas na nia trafiam w dzień i nocy. to jest dziwne ????? cały czas tylko 44 na zegarku widze
  30 Styczeń 2011    18:47

 Prorok53
   Jak sie obudze w nocy 3:53 odrazu wiem że jutro w pracy będzie letko tak sie panbóg komunikuje :53
  23 PaŸdziernik 2010    16:52

 Paweł
   Ja 22.04.1987 - 2+2+4+1+9+8+7= 33 Byk ola 06.08.1990 - 6+8+1+9+9+0= 33 Lew 3 lata prób, wyrzeczeń, miłych chwil ale docelowo nie wytrzymujemy ze sobą, Przestroga dla innych :d cyfra 33 jest wszędzie !
  17 Lipiec 2010    14:56

 Maniak
   Kto tu pomylił cyfry z liczbami ;p 11, 22, 33 to nie cyfry, a liczby ! natomiast od 0 do 9 to cyfry !
  27 Listopad 2009    16:08

 matix
   ja jestem numerologiczną 9 i ciągle trafiam na ta liczbę na zegarku ;p jakoś mnie to nie dziwi ;;)
  28 Lipiec 2009    20:00

 aaaaa
   Ja podobnie jak olciek caly czas widze na zegarze 33 na poczatku sobie wmawialam ze to przypadek ale to juz trwa z poltora roku... Prosze dajcie odp co oznacza liczba 33...
  7 Lipiec 2009    13:50

 olciek
   a co jeśli jak tylko się popatrzę na zegar trafiam na 13:33, 14:33 .. zawsze z końcówką 33 i nie wiem co to może znaczyć.. również chciałaby powiedzieć co mi powiedziała moja przyjaciółka..ponoć jeśli przypadkowo na zegarze trafi sie na równą godzinę np 14:00 albo 14:14 zeby obydwie byly takie same to wtedy ktoś komu na tobie zależy myśli o tobie ;] bardzo proszę o odpowiedź na 33 ;]
  23 Czerwiec 2009    13:43

 Witu
   Naukowcy twierdza ze w 6 ukryta jest śmierć ponieważ przebija swój brzuch więc moze samobojstwo? a 2 to liczba ustawiona w jakby szyku obronnym wiec 26 moze znaczyc cos dobrego, ale również może znaczyć same złe rzeczy... 666 GŁUPIE PYTANIE!!!! a 4 hmm jeszcze nigdzie nie spotkalem sie z naukowym odkryciem dotyczącym liczbe "4" to jak "Księga tajemnic"
  6 Czerwiec 2009    23:10

 czarna333
   a ja mam swoją ulubioną trzynastkę i jej za nic nie oddam :))
  1 Czerwiec 2009    00:15

 Ania
   mnie od paru lat prześladuje liczba 26, nigdzie nie moge znalezc jej znaczenia a co dziwniejsze, jak dodam cyfry z mojej daty urodzenia wychodzi 26, ostatnio konczylam 18 jak dodalam cyfry z daty wyszlo 26, jesli ktos wie co oznacza to prosze o odpowiedz
  18 Maj 2009    18:36

 Olaa
   A liczba 53...????
  16 Kwiecień 2009    09:16

 mmmadzias
   A mnie od 1,5 roku prześladuje liczba 11 i wciąż się boję
  16 Marzec 2009    19:42

 Klaudia
   Przez jeden dzień ,,prześladowała'' mnie liczba 39. Co ona znaczy?? Prosze o odpowiedź
  12 Marzec 2009    19:13

 Aragorn
   Przyklad 20.04.1981 20+4+1+9+8+1=34 3+4=7:) Jest to początkiem waszej podrózy,aby poznać samych siebie lepiej:)
  1 Marzec 2009    23:35

 gtz
   44 nie znaczy nic dobrego
  19 Styczeń 2009    20:32

 kasia
   a czy to prawda ze liczba 44 jest diabelska? obama jest 44 prezydentem ameryki z kolei...
  19 Styczeń 2009    20:28

 bartek
   a liczba 666???
  18 Styczeń 2009    14:41

 Muszyna
   mógłby ktoś napisać coś ciekawego o liczbie 44?? wiem, że oznacza ona imię Adam, co symbolizuje mesjasza, początek ludzkości.. ale może wie ktoś coś więcej? :D Pyta,m, ponieważ ta liczba mnie zaczęła prześladować od kiedy zaczęłam słuchać Kalibra44... chciałam sie dowiedziec coś więcej o tej liczbie..
  26 Grudzień 2008    00:37

 ajcila
   poszukuje znaczenie cyfry 54 i nigdzie nie moge znalezc
  11 Wrzesień 2008    10:36

 Rafal
   nastawiam budzik codziennie i prawie zawsze pokazujemi: CZAS SNU 7godz 53min... zbieg okolicznosci?? czy nie?? teraz czesciej jest tak...
  6 Wrzesień 2008    01:20

 *bedzie
    4+4 znaczy w kosciach,ze wszystko potoczy sie zuplnie inaczej..
  5 Wrzesień 2008    23:22

 Tatiana
   mam pytanie przez rok czasu spotykają mnie liczby związane z czwórką czyli: 44, 14, 41 444.i.t.p dziennie wprawie co godzinę i nawet w nocy. gdzie mogę dowiec się na ten temat. dzięki
  28 Lipiec 2008    20:58

 Monika
   To co wyszło z nazwiska to dokładne przeciwieństwo mnie :) ale to co z imienia to się zgadza w 90% :/
  31 Marzec 2008    20:19

 qqq
   może mi ktoś wyjaśnić symbolikę liczby 100? wszędzie szukam ale nigdzie nie mogę znaleźć...
  22 Marzec 2008    18:48

 qba
   mi ostatnio pod lokciem wyskoczyl znak w ksztalcie rzymskiej 8. w sumie troche prawdy jest w tym opisie :-o
  4 Grudzień 2007    18:39

 domi93
   Podobno jestem czwórką, ale nie pasuje do mnie ten opis. Jestem dokładnym przeciwieństwem, ciągle chodzę 'z głową w chmurach'. Po dodaniu liczb w moim pełnym imieniu i nazwisku wyszła mi liczba 22 i to już mi bardziej odpowiada. Nie wiem co o tym myśleć.
  8 Listopad 2007    18:52

 iza
   które nazwisko- mężatki czy panienskie,a moze obydwa? a po rozwodze i nastepnym slubie? proszę o odpowiedz
  7 Styczeń 2007    02:39

 podejdz blizej
   ej śmieszne to jest wszystko co piszecie ;) moja liczba to nei ta co mi z imienia wyjdzie tylko ta która czuje, bo to bez sęsu, np. miałbym na imie wojtek to moją liczbą by było np. 8 a jak franek to juz inna? a tą samą osobą jestem ;]
  7 Sierpień 2006    11:34

 Ciekawski
   Jeśli w nazwisku występują takie litery jak ż ź ć itp. to w jaki sposób mam określić jaka cyfra przysługuje każdej z nich...Czy litera Z ma taką samą wartość jak Ż cz Ź ? Proszę o odpowiedź:)
  26 Czerwiec 2006    22:27

 Scars
   --> Aanna : dodajesz cyfry swojej daty urodzenia i wychodzi cyfra/ liczba życia ;)
  10 Czerwiec 2006    23:43

 amto
   liczby sa takie jakie chcemy zeby byly i taka jest charakterystyka liczb
  27 Marzec 2006    13:54

 toam
   Aanna,jakie ladne imie....wybierz sobie liczbe sama
  27 Marzec 2006    13:53

 Aanna
   Mam pytanie jak ustalic jaka liczba przysluguje danej osobie? Poniewaz wiele razy robilam juz rozne "zabiegi" z tym zwiazane i za kazdym razem mi wychodzilo ze jestem 4 a wedlug opisu zamieszczonego powyzej to na pewno nie jest prawda gdyz nie utozsamiam sie z tym opisem! tak wiec prosze o opisanie sprawdzonej i pewnej metody:) z gory dziekuje:).
  3 Styczeń 2006    17:10


Dodaj komentarz do artykułu...

Imię - nick (wymagane)


E-Mail (niewymagany)
Jeśli wpiszesz adres email wyświetli się on na stronie


Komentarz

Sklep
Astropiątki
Warsztaty
Patronaty
Twórczość
Do pobrania
Serwisy autorskie
Ciekawe linki
Ogłoszenia
O nas | Kontakt | Mapa strony | Ciekawe linki | Polityka prywatności i cookies


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2005-2013 Pierwszy Polski Portal Psychotroniczny psychotronika.pl - Białystok.