psychotronika, studium policealne, parapsychologia, hipnoza, terapie naturalne, doradztwo życiowe, czarodziej codzienny, astrologia, nlp, radiestezja, numerologia, medycyna naturalna

Kategorie
Aktualności
Aromaterapia
Anioły
Astrologia
Chirologia
Czakry
Feng Shui
Hipnoza
Huna
Magia
Medycyna naturalna
Numerologia
Parapsychologia
Odżywianie
Prawo Przyciągania
Psychologia
Pozytywne myślenie
Radiestezja
Reiki
Rozwój duchowy
Runy
Tarot
Sny
Ziołolecznictwo
Życie po życiu
Newsletter
Zarejestruj się jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach naszego portalu!

E-mail  
Zapisz się...
Wypisz się...
Warto zobaczyć
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odzywianie24.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Wydawnictwo Vital
www.wydawnictwovital.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Wygrać z nerwicą
wygracznerwica.blogspot.com

Statystyka
Osób online: 489
Artykułów: 1309
Linków: 13
Odwiedzin: 15.275.814
Nasi duchowi nauczyciele


Nasi duchowi nauczyciele

Nawet wśród Polaków zdarzają się zaawansowani duchowi nauczyciele, którzy doświadczają w swoim życiu bardzo poważnych zjawisk paranormalnych. Dzięki temu pokazują nam co jest możliwe. Dają nam logiczne podstawy do twierdzeń na temat rzeczywistości, natury ludzkiej i naszych własnych zdolności.
Kontakt z nimi to bardzo wielkie błogosławieństwo. Jeśli nauczymy się korzystać z prawdy, którą urzeczywistniają, w naszym życiu mogą zacząć dziać się cuda, analogiczne do tych, które przydarzają się mistrzom.
Chodzi tu nie tyle o specjalne techniki, ile o otwarcie. Jeśli dla przykładu mojemu nauczycielowi przydarza się bilokacja, to ja nie powinienem temu zaprzeczać. Nie oznacza to, że od razu potwierdzam – jedynie otwieram się, pozwalam mu mówić i emanować energią dalej.

Potem próbuję sprawdzić jego naukę w praktyce. Jest to metoda, której nauczał sam cudotwórca Budda.
Skoro możliwa jest bilokacja – logikuję – to możliwe jest także uzdrawianie, a nawet odtwarzanie brakujących narządów jak zęby. Sai Baba przywrócił wielu kobietom dziewictwo, co także ma pewien logiczny związek z bilokacją jako materializacją.
Otwarcie się oznacza również brak pychy. Nie chcemy sami czegoś dokonać dzięki sile swojego ego.

Chociażby bilokacja uczy nas bardzo wiele. Nasze cierpienia i choroby, życiowe tragedie opierają się na doświadczeniu ciała fizycznego. Dzięki bilokacji można sobie uświadomić, że władza nad materią potrafi być bardzo wielka. Ciało można poddać duchowi, którego naturą są zdrowie i szczęście. Siły subtelne mogą tak wniknąć w ciało, że dokonają w nim radykalnej renowacji wszystkich organów, każdej komórki. Dlaczego wówczas niemożliwym byłoby pojawienie się np. brakującej nerki lub zupełnie nowych zębów?
Jak widać bardzo przydatną okazuje się tutaj logika. Cuda nie przeczą prawom natury, ale tym co o nich wiemy – głosił św. Augustyn.
Pewien znany amerykański ewangelista T. L. Osborn pewnego razu odtworzył małemu dziecku oczy. Przez dziesięciolecia nauczał, że każdy jest Bogiem w działaniu, że został powołany do zdrowia, obfitości i cudownego życia. Sam swoim życiem dowodził tego, co mówił. Głosił zupełnie nowatorską doktrynę w światku protestanckim, co uchodzi za herezję – że tak jak dziecko człowieka jest człowiekiem, dziecko Boga jest Bogiem. Jest to natomiast zgodne z naukami jogi.
Mamy boską naturę, i od jej realizacji zależy nasze życie. Na ogół cierpimy i chorujemy, ponieważ po prostu jej nie znamy.
Jej realizacja nie polega jednak na ego.

Powracając do bilokacji – to jest świadectwo tego, że nasze ciało może zostać od stóp aż do głowy przemienione w zdrowe. I że nie jesteśmy swoim ciałem.
Czasami może się wydawać, że aby doświadczyć takich cudów potrzeba jest specjalna łaska, że musimy kajać się i specjalnie nastrajać. Ale tu chodzi o samą rzeczywistość, samą prawdę. Pozostańmy otwarci, prości, szczerzy wobec prawdy, która jest tak naturalna jak powietrze. 
Trudno samemu wpaść na tę prawdę, ale dzięki pełnym mądrości i mocy nauczycielom dla wielu z nas jest to obecnie możliwe nawet na terenie naszej małej i zaściankowej zdaje się Polski. Szanujmy ich, spotykajmy się z nimi, rozmawiajmy, myślmy o ich naukach, o ich zdolnościach, by dzięki temu rozwijać się i stawać się ludźmi do nich podobnymi. Na Wschodzie ten sposób praktyki duchowej nazywa się Guru-Joga. Lamowie głoszą, że prawdziwy guru jest jak „klejnot spełniający życzenia”, przez którego przychodzą wiedza i moc.
Być może nie przytrafiają nam się na co dzień zjawiska paranormalne, ale są tacy ludzie, którzy ich doświadczają. Dodatkowo prowadzą kursy, na których jesteśmy w stanie zapoznać się z ich nauką i doświadczeniem, poznać różne techniki pracy z energią i świadomością, które pomogły im w sukcesie. Jeśli tylko szczerze zapragniemy zrealizować nasze intuicje paranormalne, znajdziemy odpowiedniego instruktora. W mądrości orientalnej mówi się, że kiedy uczeń jest gotowy, spotyka na swojej drodze mistrza. Ale myśląc o rzeczach pospolitych, im oddając swoje serce, nie zechcemy nawet zerknąć na ezoteryczną gazetę.

Zachęcamy również do zapoznania się z biografią Pawła Karwata. sivara
   hej Pawel Karwat. A w jakim celu Sai Baba odtwarzal kobietom te blony dziewicze?????Mysle,ze troche logiki by Ci czlowieku nie zaszkodzilo. Jest wielkim czlowiekiem i nie zajmuje sie takimi glupotami.Utrata blony dziewiczej nie jest choroba.Moze jeszcze tego nie wiesz,ale odtwarzanie tegoz fragmentu byloby dla Sai Baby niemoralne.Czyzby mu zalezalo na obludzie?to az niesmaczne ,copiszesz.
  19 Grudzień 2007    01:06

 aguś
   bardzo podoba mi sie poprezedni artykul o tym ze zyjemy w niezwyklych czasach.... odpowiada na wiele dreczacych mnie pytan. jedno tylko mnie zastanawia. autorka pisze jednoczesnie o bogu i innych wcieleniach. sa to przeciez dwa sprzeczne "pojecia"...
  15 PaŸdziernik 2007    14:30


Dodaj komentarz do artykułu...

Imię - nick (wymagane)


E-Mail (niewymagany)
Jeśli wpiszesz adres email wyświetli się on na stronie


Komentarz

Sklep
Astropiątki
Warsztaty
Patronaty
Twórczość
Do pobrania
Serwisy autorskie
Ciekawe linki
Ogłoszenia
O nas | Kontakt | Mapa strony | Ciekawe linki | Polityka prywatności i cookies


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2005-2013 Pierwszy Polski Portal Psychotroniczny psychotronika.pl - Białystok.