psychotronika, studium policealne, parapsychologia, hipnoza, terapie naturalne, doradztwo życiowe, czarodziej codzienny, astrologia, nlp, radiestezja, numerologia, medycyna naturalna

Kategorie
Aktualności
Aromaterapia
Anioły
Astrologia
Chirologia
Czakry
Feng Shui
Hipnoza
Huna
Magia
Medycyna naturalna
Numerologia
Parapsychologia
Odżywianie
Prawo Przyciągania
Psychologia
Pozytywne myślenie
Radiestezja
Reiki
Rozwój duchowy
Runy
Tarot
Sny
Ziołolecznictwo
Życie po życiu
Newsletter
Zarejestruj się jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach naszego portalu!

E-mail  
Zapisz się...
Wypisz się...
Warto zobaczyć
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odzywianie24.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Wydawnictwo Vital
www.wydawnictwovital.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Wygrać z nerwicą
wygracznerwica.blogspot.com

Statystyka
Osób online: 537
Artykułów: 1309
Linków: 13
Odwiedzin: 15.283.519
Metoda One Brain

Metoda synchronizacji funkcji ciała i ducha na miarę XXI wieku łagodna, szybka i skuteczna to metoda One Brain oparta jest o najnowsze osiągnięcia wiedzy na temat działania naszego mózgu. Pozwala m. in. na szybką i skuteczną poprawę w przypadku szeroko pojętych trudności w nauce (dysleksja, nadpobudliwość, trema, nerwice, specyficzne trudności w konkretnych przedmiotach szkolnych, relacje pomiędzy uczniem i nauczycielem, dzieckiem i rodzicem, grupą itd.).

Pomaga też przy różnych dolegliwościach fizycznych, alergiach, w stanach depresji, fobii, uzależnień i obsesji. Przy jej pomocy udaje się rozjaśnić i rozwikłać wiele komplikacji w stosunkach międzyludzkich. Jej największymi zaletami jest łagodność, wszechstronność, szybkość i skuteczność.

W wielu krajach Europy (Węgry, Szwajcaria) osoby posługujące się metodą One Brain zatrudniane są w poradniach pedagogiczno-psychologicznych, w przychodniach służby zdrowia itd. Studiują ją nauczyciele, psycholodzy, lekarze i pielęgniarki, dziennikarze, urzędnicy, technicy, ale również rodzice, często uczestniczący w kursach wraz z dziećmi. Namacalnym rezultatem tej metody jest najczęściej natychmiastowa poprawa w nauce (nawet o kilka stopni), polepszenie samopoczucia, zdrowia oraz poziomu i jakości życia.

Metoda One Brain po polsku Jednolity Mózg powstała w latach osiemdziesiątych w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Stworzono ją dzięki upartej i mrówczej, pełnej wiary w człowieka i odkrywczej pracy trójki naukowców – Daniela Whiteside’a, Gordona Stokes’a i Candance Callaway. Poszukując nowych możliwości dla pełnego przejawu ludzkiego życia i działania, zgromadzili oni ogromną wiedzę wspartą wieloletnimi badaniami swoich nowożytnych poprzedników oraz doświadczeniami starożytnych, które sprawdziły się na przestrzeni całych tysiącleci. Ich koncepecja „Trzy w jednym” (Three In One Concepts), dąży do zrównoważenia i zjednoczenia ciała, myśli i ducha. Co zebrali i opracowali, podali „do wypróbowania” dzisiaj już tysiącom osób, które korzystają z dobrodziejstwa systemu One Brain (Jednolitego Mózgu) na całym świecie. Metoda jest żywa, stale uzupełniana i pogłębiania przez jej odkrywców i propagatorów, szkolących w wielu krajach Europy i świata ludzi z kręgu pedagogów, psychologów, lekarzy, terapeutów, rodziców i nie tylko.
Autorzy metody One Brain zasługują na przyznanie im pokojowej nagrody Nobla. Nikt nie widzi tego tak jasno i oczywiście, jak ludzie parający się Jednolitym Mózgiem – że tylko budując pokój w sobie możemy osiągnąć pokój w ramach całej planety. Na odwrót jest to niemożliwe, jak wynika to z całych dziejów ludzkości.

Metoda One Brain pomaga w otwieraniu naszych skrytych możliwości. Otwieranie nowych drzwi do bardziej twórczego, zadowalającego i zdrowszego życia odbywa się w sposób łagodny, nieinwazyjny, skuteczny i trwały. Techniki oferowane przez nią w celu usunięcia blokad i udrożnienia ścieżek neurologicznych są bardzo proste. Tak proste, że dla osób niezorientowanych lub tych, które na własnej skórze nie przekonały się o ich skuteczności, mogą na pozór wydawać się niewystarczające. I to ma rzeczywiście pomagać w pokonaniu mojej (lub mojego dziecka) dysleksji?! – zapytacie.
Wszystkim, którzy chcą się rzeczywiście czuć bardziej sprawnie w życiu prywatnym i zawodowym, polecam wypróbowanie w praktyce ćwiczenia. Ćwiczenia (techniki) należy wykonywać codziennie przez co najmniej miesiąc, najlepiej zaś wprowadzić je w swój harmonogram dnia na stałe.

Zachęcamy również do zapoznania się z publikacjami Marii Grzegorz.
 Teresa
   Dolny Śląsk Zgorzelec 793 22 11 35
  6 Czerwiec 2011    09:14

 Teresa
   konsultant One Brain - Dolny Śląsk
  11 Maj 2011    16:17

 Anna K.
   terapeuta One Brain w Szczecinie: psycholog Anna Kołodziejska, tel. 508 185 238, [email protected] Zapraszam!!!!!!
  10 Maj 2011    19:42

 Aldona Woźnicka
   tel. 514 899 043 mail: [email protected] woj.Wielkopolskie (Poznań, Gniezno) oraz Wrocław
  14 Kwiecień 2011    10:41

 Kasia
   Szukam terapeuty, w Bydgoszczy, lub w Kujawsko-Pomorskim. Jestem bardzo zainteresowana,ale nie mogę nikogo znaleźć w moim mieście. Proszę o pomoc.
  12 PaŸdziernik 2008    13:41

 ewelina
   chcialabym sie dowiedziec adres kinezjoterapeuty zajmujacy sie ta metoda w wojewodztwie zachodniopomorskim
  18 Lipiec 2007    17:21

 Dora
   Karolinko! jestem w posiadaniu książki o tym tytule, kupiłam ją w Empiku miesiąc temu, jeśli Empik nie będzie jej miał, to na pewno zamówi dla Ciebie. Co do szerszych opracowań i kursów, to sama ich szukam, jak się czegoś dowiem, to Ci napiszę.
  1 Luty 2007    17:49

 karoling
   mugłby mi ktos podac strony albo jakies informacje szersze na ten temat
  5 Styczeń 2007    12:16


Dodaj komentarz do artykułu...

Imię - nick (wymagane)


E-Mail (niewymagany)
Jeśli wpiszesz adres email wyświetli się on na stronie


Komentarz

Sklep
Astropiątki
Warsztaty
Patronaty
Twórczość
Do pobrania
Serwisy autorskie
Ciekawe linki
Ogłoszenia
O nas | Kontakt | Mapa strony | Ciekawe linki | Polityka prywatności i cookies


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2005-2013 Pierwszy Polski Portal Psychotroniczny psychotronika.pl - Białystok.