psychotronika, studium policealne, parapsychologia, hipnoza, terapie naturalne, doradztwo życiowe, czarodziej codzienny, astrologia, nlp, radiestezja, numerologia, medycyna naturalna

Kategorie
Aktualności
Aromaterapia
Anioły
Astrologia
Chirologia
Czakry
Feng Shui
Hipnoza
Huna
Magia
Medycyna naturalna
Numerologia
Parapsychologia
Odżywianie
Prawo Przyciągania
Psychologia
Pozytywne myślenie
Radiestezja
Reiki
Rozwój duchowy
Runy
Tarot
Sny
Ziołolecznictwo
Życie po życiu
Newsletter
Zarejestruj się jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach naszego portalu!

E-mail  
Zapisz się...
Wypisz się...
Warto zobaczyć
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odzywianie24.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Wydawnictwo Vital
www.wydawnictwovital.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Wygrać z nerwicą
wygracznerwica.blogspot.com

Statystyka
Osób online: 412
Artykułów: 1309
Linków: 13
Odwiedzin: 15.292.425
Jak nawiązać kontakt z duchami natury

Autor: Sonia Choquette

Najlepsze w nawiązywaniu kontaktu z duchami natury jest to, że zaczynasz wyczuwać, jak cudownie jesteś wspierany i jak ważną część licznych poziomów wszechobecnego ducha stanowi twój duch. Chętnie służą, sprawiają przyjemność, inspirują i wspierają, a to wszystko otrzymasz, jeśli tylko będziesz obdarzał je swoim szacunkiem. Po prostu wiedz, że istnieją, a przyniosą ci mnóstwo pięknych darów – i nie zapomnij się nimi cieszyć.

Nawiązuj kontakt z duchami ziemi, wody, powietrza i ognia przynajmniej raz dziennie, żeby podtrzymywać swe zdrowie i równoważyć siłę życiową. Na początek wypróbuj te proste ćwiczenia:

  • Chyba najlepszym sposobem nawiązania kontaktu z duchami ziemi jest przerwanie tego, co w tej chwili robisz i wyjrzenie (a jeszcze lepiej wyjście) na zewnątrz. Jeśli masz szczęście i jesteś na łonie przyrody, usiądź spokojnie i skup się na odgłosach życia, wydobywających się z ziemi. Lepszy skutek osiągniesz, jeśli położysz się na ziemi – na kocu, jeśli wolisz – i będziesz wchłaniał jej ducha każdym porem swego ciała. Jeśli mieszkasz w mieście, znajdź najbliższy skrawek zieleni, żeby nawiązać kontakt.
  • Podnieś swoją świadomość duchów wody, kiedy bierzesz prysznic lub kąpiel, prosząc je o pomoc w odnowieniu i pozbyciu się przestarzałych energii. Doceń ich zdolność uzdrawiania i poproś o oczyszczenie ciała, umysłu i aury z wszelkiego negatywizmu i parapsychicznych śmieci.
  • Potężną metodą wzywania duchów powietrza jest robienie powolnych wdechów przez nos, a następnie uderzając dłonią w serce, robienie wydechów z całej siły, mówiąc przy tym głośno: „Ha!”. W ten sposób pobudzasz swego ducha, otwierasz kanały telepatyczne i pozbywasz się wszelkiego negatywnego mętliku umysłowego. To wspaniała metoda, dzięki której natychmiast ponownie dostroisz się do swego ducha i ukierunkujesz uwagę na chwilę obecną.
  • Bezpiecznym sposobem proszenia duchów ognia o wprowadzenie urozmaicenia, namiętności i twórczej ekscytacji w twe życie jest palenie świec lub kadzideł albo też rozpalenie ognia w kominku. Poproś duchy ognia, by obudziły w tobie odwagę i potencjał, nie pozwalając ci zasnąć za kierownicą własnego życia ani zapomnieć, kim jesteś. I pamiętaj: jeśli zapalisz świece, pilnuj ich; jeśli rozpalasz w kominku, sprawdź przewód kominowy i wyjścia awaryjne; a jeśli zapalasz wieczne świece, umieść je w zlewie albo w wannie, kiedy wychodzisz z domu. Te mądre środki ostrożności po prostu odzwierciedlają zdrowy szacunek dla ducha i potęgi ognia.

Więcej sposobów na nawiązanie kontaktu z elementalami znajdziesz w książce Duchowi Przewodnicy autorstwa Sonii Choquette.
 nalian
   wystarczy troszkę wiary i wszystko jest możliwe.... nie odrazu wyjdzie...
  6 Kwiecień 2014    12:14

 buszu
   Jesli w to nie wierzysz to po co czytasz ?
  21 Czerwiec 2013    14:03

 Mariusz
   co za bzdury
  5 PaŸdziernik 2012    18:35

 EWA
   ROBIŁAM TO WCZESNIEJ(MIESZKAM NA ODLUDZIU) I CO nic
  17 Wrzesień 2012    11:53


Dodaj komentarz do artykułu...

Imię - nick (wymagane)


E-Mail (niewymagany)
Jeśli wpiszesz adres email wyświetli się on na stronie


Komentarz

Sklep
Astropiątki
Warsztaty
Patronaty
Twórczość
Do pobrania
Serwisy autorskie
Ciekawe linki
Ogłoszenia
O nas | Kontakt | Mapa strony | Ciekawe linki | Polityka prywatności i cookies


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2005-2013 Pierwszy Polski Portal Psychotroniczny psychotronika.pl - Białystok.